.

.

4Ch HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI/CVBS 4-na-1 Video Vlakna Pretvarač za 1080P Kameru

4Ch HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI/CVBS 4-na-1 Video Vlakna Pretvarač za 1080P Kameru

KM 298.50

Iznos
Na skladištu


4 Ch HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI/CVBS 4-na-1 Video Vlakna Pretvarač za 1080 P Kameru
Pregled
E-veza HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI/CVBS 4-na-1 Video Vlakna Pretvarač usvojiti napredne uncompressed HD video skicu i brzinom digitalni optički prijenos tehnologija koja preobrati AHD, HDCVI, HD-TVI ili CVBS složeni signale da optički signale postići duge staze(koliko 120 km) prijenos kroz vlakna.
E-veza AHD/CVI/TVI/CVBS optičke primopredajnik može istovremeno poslati 1-16 kanala AHD, HD-CVI, HD-TVI ili DVBS Video preko jedne multimode ili jedan način optičkog vlakna.
Elektronska i optički prilagođavanja nikad nisu potrebne. DOVEO indikatori su osigurana odmah praćenje sistem status. Uređaji na raspolaganju ni za samostalne ili rack-mount instalaciju, koja je pogodna za različite radno okruženje. To podržava ulaz video format kao 25/30/50/[email protected] P & 25/[email protected] P.
Karakteristike
· Ne-kompresije kodiranje tehnologiju
· Automatski identificirati formate ulaz video.
· Podršku prijenos kombinaciji AHD, HDCVI, HD-TVI ili CVBS signal i kontroliše PTZ podatke RS485 istovremeno iako optičkog kabla
· Podršku 720p/50, 720p/60, 1080p/25, 1080p/30 video itd.
· Kroz DOVEO pokazatelji da obavestim svoje funkcionalan mode
· Industrijske širok spektar operativne temperatura
· Uključi i igrati, jednostavno instalaciju.
· Širom dometa temperatura prijavu-40ºC ~75ºC
Tehnički Indeksa
Karakteristika
Opis
Optička
Vlakna Tip
Multi-modu ili vlakana Jedan način vlakna
Vlakna Konektor
FC ili ST ili SC
Udaljenost
Multimode Vlakna : 500m
Jedan Način Vlakna : 0km~20km
Talasnu dužinu
Odašiljač : 1310nm(Tx)/1550nm(Rx)
Prijemnik : 1550nm(Tx)/1310nm(Rx)
Odašilje
Ulaz nivou
>500m Vp-p
samo-adaptacija kablovsku ravnotežu
1080p : 75-5coaxial dine kejbl, 300m
720p : 75-5 coaxial dine kejbl, 500m
Ulaz/Izlazne Dakle Taj
75 Ω
Fizički Interfejs
1/2/4/8/16 kanal BNC konektor
Primamo
Izlaz nivou
1 Vp-p
Ulaz/Izlazne Dakle Taj
75Ω
Fizički Interfejs
1/2/4/8/16 kanal BNC konektor
Podaci
Prijenos Medija
Coaxial kabl
Baud Stopa
1200~9600bit/s.
Malo Greška Stopa
≦10
Operacija Mode
Pola-Dupleks
Pokazatelji
ODLUČUJU, PWR, PODATAKA, VIDEO
Znači put između neuspjeha(MTBF)
>100 000 sati
General
Moć
DC5 V ili AC220 V
Potrošnja Energije
≦7 W
Operacija Temperatura
-40℃~75℃
Operacija Vlažnost
10%~90%
Atmosferski Pritisak
86kpa~106kpa
Spremaju Se Metod
Zid je uzjahao ili Rack montirane

Deklarisana svojstva

:
cne-prvaka

Najbolje ponude